Kontakta oss

Elinebergsskolan
Ramlösavägen 90
256 56 Helsingborg
Telefon: 042-10 55 58

Expeditionen

Linda Lavin, administrativ chef
linda.lavin@helsingborg.se
Telefon: 042-10 64 32

Susanne Ahlm, skolassistent
susanne.ahlm@helsingborg.se
Telefon: 042-10 55 58

Catarina Perbo, administrativ samordnare
catarina.perbo@helsingborg.se
Telefon: 042-10 55 83

Skolledning

Patrik Persson, rektor
patrik.persson@helsingborg.se
Telefon 042-10 55 21

Helen Joelsson, biträdande rektor
helen.joelsson@helsingborg.se
Ansvarig för lag 7 och 8
Telefon: 042-10 55 74

Marie-Louise Persson, biträdande rektor
marie-louise.persson@helsingborg.se
Ansvarig för lag 6
Telefon: 042-10 55 95

Sandra Nilsson, biträdande rektor
sandra.nilsson2@helsingborg.se
Ansvarig för lag 1, 2 och fritids
Telefon: 042-10 55 57

Peter Stille, biträdande rektor
peter.stille@helsingborg.se
Ansvarig för lag 3 och 9
Telefon: 042-10 55 71

Cecilia Hellberg-Nilsson, förskolechef
cecilia.hellbergnilsson@helsingborg.se
Ansvarig för Lantmätarens, Jordbodalens, Ängslyckans förskolor
Telefon: 042-10 54 90

Arbetslag

Arbetslag 1
Telefon: 042-10 55 73

Arbetslag 2
Telefon: 042-10 37 74

Arbetslag 3
Telefon: 042-10 55 91

Arbetslag 6
Telefon: 042-10 55 36

Arbetslag 7
Telefon: 042-10 59 57

Arbetslag 8
Telefon: 042-10 55 66

Arbetslag 9
Telefon: 042-10 55 61